+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.
Çanakkale Belediyesi “Yeşil” Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası Yarışması Sonuçları Belli Oldu!

Çanakkale Belediyesi “Yeşil” Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası Yarışması Sonuçları Belli Oldu!

23 Kasım 2012, 15:41
  defa okundu.

Çanakkale Belediyesi “Yeşil” Yerel Yönetim ve Kültür Merkezi Binası ile Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Ulusal Mimari Proje Yarışması'nın sonuçları belli oldu.

20 - 22 Kasım 2012 tarihleri arasında yapmış oldukları değerlendirme sonucunda 3 derece, 5 mansiyona layık görülmüş projeler şu şekilde:

1. Ödül
19 Sıra Numaralı, 17524 Rumuzlu Proje
- Seden Cinasal Avcı (Ekip Temsilcisi) Mimar, (G.Ü)
- Ramazan Avcı Mimar, (D.E.Ü)
- Ebru Can Mimar, (G.Ü)
- Kenan Bilhan, (G.Ü)
- Osman Ali Ünsal İnşaat Müh. (O.G.Ü)
- Ekrem Evren Makine Müh. (E.Ü)
- Kemal Güravşar Elektrik Müh. (Ankara D.M.M.A. )
- Kemal Emin İnşaat Müh. –Statik Danışman (G.Ü)
- Esra Ekincioğlu Peyzaj Mimarı (K.T.Ü)

2. Ödül
21 Sıra Numaralı, 12042 Rumuzlu Proje
- Yakup Hazan (Ekip Temsilcisi) Y.Mim.Rest.Uz.,(O.D.T.Ü)
- İdil Ayçam Dr. Mimar, (G.Ü.M.F)
- Mehmet Kılıç İnşaat Müh. (İ.T.Ü)
- Abdullah Bilgin Makine Müh. (Ankara D.M.M.A)
- Koray Yücesoy Elektrik-Elektronik Müh. (O.D.T.Ü)
- Ömer Gülkal Peyzaj Mimarı (A.Ü.Z.F Peyzaj Mimarlığı Bölümü)

3. Ödül
28 Sıra Numaralı, 16938 Rumuzlu Proje
- Ömer Selçuk Baz Mimar, (Ekip Temsilcisi), U.Ü)
- Cenk Yoldaş Mimar, (U.Ü)
- Ece Özdür Mimar, (M.S.Ü)
- Lebriz Atan Mimar, (İ.T.Ü)
- Ege Battal Mimar, (Ç.Ü)
- Ozan Elter Mimar, (M.S.Ü)
- Cenk Kurtel İnşaat Müh., (D.A.Ü)
- Mehmet Yılmaz Makine Müh. (Erciyes.Ü)
- Kemal Ovacık Elektrik Müh. (O.D.T.Ü Gaziantep Müh. Fakültesi)
- Berk Türkel Peyzaj Mimarı (A.Ü)
- Ömer Moltay Endüstri Müh., Enerji Performans Modellemesi Danışmanı (İ.T.Ü)
- Cihan Poçan Fotoğrafçı

Mansiyonlar

1. Mansiyon
31 Sıra Numaralı, 12926 Rumuzlu Proje
- M. Murat Uluğ (Ekip Temsilcisi) Mimar, (A.D.M.M.A- İ.T.Ü)
- Eylem Pala Uluğ Mimar, (E.O.Ü)
- Muhterem Eroğlu İnşaat Müh., (Y.T.Ü)
- Fuzuli Topal Makine Müh., (D.E.Ü)
- Kemal Aykaç Elektrik-Elektronik Müh., (G.Ü)
- Fatma Betos Peyzaj Mimarı, (A.Ü)

2. Mansiyon
6 Sıra Numaralı, 73614 Rumuzlu Proje
- Bülent Tarım (Ekip Temsilcisi) Prof. Dr., Y. Mimar (Y.T.Ü)
- Köksal Aksoy Y. Mimar, (E.O.Ü)
- Bülent Çetin Y. Mimar (Y.T.Ü)
 -Hakan Özbek Y.Mimar (İ.T.Ü)
- Mustafa Alper Aykam Mimar (İ.T.Ü)
- Osman Nuri Taşkın İnşaat Y. Müh. (İ.T.Ü)
- Serhan Çaycılar Makine Müh. (Y.T.Ü)
- Rıfat Pendar Elektrik Müh., (İ.T.Ü)
- Başak Taş Özdemir Peyzaj Mimarı, (İ.Ü)

3. Mansiyon
15 Sıra Numaralı, 63842 Rumuzlu Proje
- Onat Öktem (Ekip Temsilcisi) Mimar, (O.D.T.Ü)
- M. Ziya İmren Mimar, (İ.Y.T.E)
- Ekin Ekiz İnşaat Müh., (O.D.T.Ü)
- Yücel Cabadağ Elektrik Müh. (A.D.M.M.A)
- Özge Gökmen Peyzaj Mimarı (A.Ü)
- Servet Seden Çakıroğlu Makine Müh., (K.T.Ü)

4. Mansiyon
10 Sıra Numaralı, 88363 Rumuzlu Proje
- Güven Şener (Ekip Temsilcisi) Mimar, (Y.T.Ü)
- Derya Büyükocak Mimar, (Y.T.Ü)
- Ali Tahir Bulduk İnşaat Müh. (Y.Ü)
- Alper Emre Kepçeoğlu Makine Müh., (K.Ü)
- Kemal Hekimhan Elektrik Müh., (F.Ü)
- Onur Yüzer Peyzaj Mimarı (İ.Ü)

5. Mansiyon
5 Sıra Numaralı, 11853 Rumuzlu Proje
- Selamettin Şerifoğlu Y. Mimar (D.G.S.A)
- İsmail Hakkı Kağlan İnşaat Müh., (O.Ü)
- Serhat Kaya Er Makine Müh., (K.Ü)
- Alkan Ulukoca Elektrik Müh., (Y.T.Ü)
- Nezih Ağaoğlu Peyzaj Mimarı, (İ.Ü)

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!

7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler