+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015 Sergisi Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde Açıldı

30 Mayıs 2016, 13:36
  defa okundu.

Mimarlar Odası Bursa Şubesi ve Arkitera Mimarlık Merkezi’nin iş birliği ile bu yıl ilk kez Bursa’da BAOB Yerleşkesinde açılan ‘Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015’ Sergisi, Bursa’da ikinci olarak Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde açıldı.

Türkiye Mimarlık Yıllığı 2015 Sergisi Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde Açıldı

Açılış öncesi yapılan kısa törene Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Nilüfer Akıncıtürk, Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof.Dr. Murat Taş, Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Can Şimşek, öretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Törende kısa bir konuşma yapan Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Nilüfer Akıncıtürk, "Her zaman ortak etkinlikler yaptığımız Mimarlar Odası'na teşekkür ederim, umarım öğrenciler adına yararlı bir sergi olur" dedi. Akıncıtürk'ün ardından konuşan Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Taş da, Mimarlar Odası Bursa Şubesi'ne destekleri için teşekkür etti.

Son olarak konuşan Mimarlar Odası Bursa Şube Başkanı Can Şimşek de "2015 yılında yapımı tamamlanmış ülkemizdeki önemli mimari yapıların seçkisinden oluşan bu özel ve güzel serginin, öğrencilerimizin mimarlık öğretimine de katkı sağlayacağını düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

Açılış konuşmalarının ardından Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bölüm Başkanı Prof.Dr. Murat Taş tarafından Mimarlar Odası Bursa Şubesi Başkanı Can Şimşek'e teşekkür belgesi verildi.

Sergi 20 gün boyunca Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde izlenebilecek.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler