+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

19 Mayıs İzleği Kentsel Tasarım Yarışması Sonuçlandı

29 Mayıs 2017, 11:38
  defa okundu.

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen kentsel tasarım yarışmasının sonuçları açıklandı:

19 Mayıs İzleği Kentsel Tasarım Yarışması Sonuçlandı

27 Mayıs günü toplanan jüri, iki günlük değerlendirmenin ardından, teslim edilen 24 projenin arasından toplamda 8 projeyi ödül grubuna almıştır. Sıralama aşağıdaki gibidir:

1. Ödül

4 sıra numaralı proje (Rumuz: 53740)

Proje Ekibi:

  • Oktan Nalbantoğlu (Ekip Temsilcisi), Peyzaj Mimarı
  • Gamze Çevik, Peyzaj Mimarı
  • Mehmet Cemil Aktaş, Peyzaj Mimarı
  • Ferdi İnanlı, Peyzaj Mimarı
  • Pınar Kesim Aktaş, Mimar
  • Süleyman Can Cinkılıç, Peyzaj Mimarı
  • Cemil Hamdi Okumuş, Peyzaj Mimarı
  • Başak İncekara, Şehir Plancısı


2. Ödül

9 sıra numaralı proje (Rumuz: 39267)

Proje Ekibi:

  • Burak Ünder (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Regaip Adem, Mimar
  • Gülru Koca, Mimar
  • Arzu Kutkam, Peyzaj Mimarı
  • Çağlar Fırat Öztürk, Şehir Plancısı


Yardımcılar:

  • Müge Taştan, Mimar
  • Deniz Özcan, Mimar
  • Bihter Öztürk, Mimar
  • Berkay Çam, Öğrenci


Danışmanlar:

  • Mehmet Ali Ersoy, Şehir Plancısı


3. Ödül

19 sıra numaralı proje (Rumuz: 04875)

Proje Ekibi:

  • Derya Ekim Öztepe (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Ozan Öztepe, Mimar
  • Ömür Sözer Şenol, Peyzaj Mimarı
  • Mehmet Keser, Şehir Plancısı


Yardımcılar:

  • Oğuzhan Güler, Mimar


1. Mansiyon

16 sıra numaralı proje (Rumuz: 04781)

Proje Ekibi:

  • Ervin Garip (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Banu Garip, Mimar
  • Kamer Özaydan, Peyzaj Mimarı
  • A. Sinan Özel, Şehir Plancısı


Yardımcılar:

  • Samet Küçükbay, İç Mimar


2. Mansiyon

13 sıra numaralı proje (Rumuz: 56125)

Proje Ekibi:

  • Rahmi Uysalkan (Ekip Temsilcisi), Mimar
  • Murat Çetin, Mimar
  • Balin Özcan Koyunoğlu, Peyzaj Mimarı
  • Nilay Özger, Şehir Plancısı


Yardımcılar:

  • Hanifi Sekmen, Mimar
  • Bensu Kenarlı, Mimar
  • Doğukan Erdoğan, Mimar
  • Anna Cojocar, Grafik Tasarımcı
  • Melis Yüksel, Öğrenci


Danışmanlar:

  • Tuncay Gün, İnşaat Mühendisi


3. Mansiyon

22 sıra numaralı proje (Rumuz: 70746)

Proje Ekibi:

  • Cenk Aykut, Mimar
  • Ceyhan Gönen, Mimar
  • Serkan Yetgin, Mimar
  • Aktuğ Anıl Aydın, Şehir Plancısı
  • Nur Soybelli Sezgin, Peyzaj Mimarı


Yardımcılar:

  • Metin Tuncel, İç Mimar


4. Mansiyon

8 sıra numaralı proje (Rumuz: 05417)

Proje Ekibi:

  • Selahattin Tüysüz, Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Sezer Bahtiyar, Mimar
  • Aytaç Ülkebaş, Şehir Plancısı
  • Şenay Şaşko, Peyzaj Mimarı


Yardımcılar:

  • Şener Tüysüz, İnşaat Mühendisi
  • Can Tamirci, Mimar
  • Abdülkerim Atabey, Öğrenci
  • Dicle Taştan, Öğrenci
  • Hafsa Şiap, Öğrenci
  • İlayda Çebi, Öğrenci
  • Lütfiye Yılmaz, Öğrenci
  • Nurettin Şatır, Öğrenci
  • Pelin Metin, Öğrenci


5. Mansiyon

18 sıra numaralı proje (Rumuz: 35247)

Proje Ekibi:

  • Zeynep Canan Sevindik (Ekip Temsilcisi),Mimar
  • Cihan Sevindik, Mimar
  • Münire Sağat, Peyzaj Mimarı
  • Barış Ekmekçi, Peyzaj Mimarı
  • Özge Müberra Akyüz, Şehir Plancısı


Yardımcılar:

  • Ezgi Atalayın, Mimar

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
Dökümanlar

Kimlik Tespit Tutanağı
Tutanak_1
Tutanak_2
Jüri Değerlendirme Raporu
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler