+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Ersa’ya Design Turkey 2017’den “İyi Tasarım” Ödülü

13 Kasım 2017, 13:54
  defa okundu.

Ersa, Design Turkey Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda, Ece Yalım Design Studio imzalı Envelope II ile “İyi Tasarım” ödülüne layık görüldü.

Ersa’ya Design Turkey 2017’den “İyi Tasarım” Ödülü

Ece Yalım Design Studio tarafından çalışma mekanları ve ortak alanlar için geliştirilen çalışma ünitesi Envelope II ile "İyi Tasarım" ödülüne layık görülen Ersa'nın ödülünü tasarımcı Ece Yalım ve Ersa Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Ata; Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) Derneği Başkanı Sertaç Ersayın'dan aldı. Ersa, Envelope bekleme ünitesi ile organizasyonun ilk yılı olan 2012'de "İyi Tasarım" ödülüne layık görülmüştü.

Ece Yalım Design Studio'nun Ersa için geliştirdiği bir diğer tasarım olan Tambour puf, "Türkiye Tasarım Haftası" kapsamında düzenlenen ve Türk zanaat ve sanatının yarattığı zenginlikten beslenen nesnelerin, değerli tasarımcıların dokunuşlarıyla dünya tasarımına kazandırılma sürecine eğilen "Türk Tasarımının Genetik Kodları" sergisinde etkinlik ziyaretçileri için özel bir seçki sunuyor.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler