+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

MimED 2018 Öğrenci Proje Yarışması Sonuçlandı

13 Aralık 2018, 12:30
  defa okundu.

Toplam 56 üniversiteden 662 projenin katılım gösterdiği MimED 2018 Öğrenci Proje Yarışması'nda otuz dört ödül verildi.

MimED 2018 Öğrenci Proje Yarışması Sonuçlandı

Jüri raporu ve proje kodu - sıra numarası listesine MimED'in web sitesi üzerinden erişilebilir.

1. Sınıf Kategorisi

  • 1021 I M2018-11453 Başarı Ödülü

Aydur GÜRGENÇ / Ayşe Nur OK / Ayşe Nur Sena TURHAN / Berfin BARAN / Berre Ezel YILDIRIM / Cemre IŞIKSAL / Didem PEKDEMİR / Elif Su DEMİRKOL / Feyza EKİZ / Hatice Betül OZTANIK / İdil ÖNEMLİ / İdil EMRE / İdil ÇELİK / İrem ARSLAN / İrem ÇAĞDAŞ / Karya Deniz GÜLERER / Kıymet ACAR / Kubilay AKKOYUN / Melike OBUT / Melisa AĞCIHAN / Mert MARULDALI / Munur ÖZÇELİK / Nazlı Selva KÜÇÜK / Nurbanu TENLİK / Sena ÖZÇELİK / Seranay AKÇİÇEK / Seyit Batuhan GÜLER / Tolga Halil AKŞAHİN / Zeynep Pınar NAS / Çağla MISIRLIOĞLU / Ömer Faruk ŞİRİN / Öykü ÖNGÖREN / Şiir Umay KAYA / Aslı ARIBAŞ / Oltan URCU [MEF]

  • 1018 I M2018-17886 Teşvik Ödülü

Sümeyye Nur ÖZTÜRK [MEF]

  • 1008 I M2018-18874 Jüri Özel Ödülü

Nuray DOLU / Merve AKBAY / Şevval KARAMAN [Sakarya Üniversitesi]

  • 1020 I M2018-19031 Jüri Özel Ödülü

Gamzenur KUREL [MEF]

  • 1027 I M2018-11868 Jüri Özel Ödülü

Erhan YÜCE [Okan Üniversitesi]

  • 1032 I M2018-16374 Jüri Özel Ödülü

Tuğçe Ebrar ÜDÜL [İTÜ]

  • 1040 I M2018-19997 Jüri Özel Ödülü

Furkan ŞAHİN / Kıvılcım YAVUZ [Yaşar Üniversitesi]

2. Sınıf Kategorisi

  • 2012 I M2018-27584 Başarı Ödülü

Hasan GÜLER [İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü]

  • 2040 I M2018-24764 Başarı Ödülü

Sıla AVAR [İTÜ]

  • 2001 I M2018-23107 Jüri Özel Ödülü

Doğan KALAK [Mardin Artuklu Üniversitesi]

  • 2009 I M2018-26577 Jüri Özel Ödülü

Cansu ŞENER [İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü]

  • 2035 I M2018-23488 Jüri Özel Ödülü

Başak CENGİZ [İTÜ]

  • 2041 I M2018-25299 Jüri Özel Ödülü

Metehan GÜRSU [İTÜ]

  • 2047 I M2018-29673 Jüri Özel Ödülü

Merve İrem KEKLİK [İTÜ]

  • 2050 I M2018-27466 Jüri Özel Ödülü

Mehmet BULUT [İTÜ]

  • 2059 I M2018-26734 Jüri Özel Ödülü

Cansu SİCİMLİ [İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü]

  • 2062 I M2018-27992 Jüri Özel Ödülü

Efecan KUYUSUZ [DEÜ]

3. Sınıf Kategorisi

  • 3023 I M2018-32681 Başarı Ödülü

Merve AKDOĞAN [MEF]

  • 3002 I M2018-32221 Teşvik Ödülü

Nimet DEĞERTAŞ [MEF]

  • 3003 I M2018-35691 Jüri Özel Ödülü

Nimet DEĞERTAŞ [MEF]

  • 3005 I M2018-34248 Jüri Özel Ödülü

Ayberk ÖZDEMİR [MEF]

  • 3029 I M2018-26429 Jüri Özel Ödülü

Dilya ÇELEN [TED Üniversitesi]

  • 3038 I M2018-31733 Jüri Özel Ödülü

Mehmet HAYDAN [Karabük Üniversitesi]

  • 3039 I M2018-32944 Jüri Özel Ödülü

Sümeyra ÇİFTÇİ [Mardin Artuklu Üniversitesi]

  • 3069 I M2018-30592 Jüri Özel Ödülü

Muazzez Nil YALINDAĞ [MEF]

  • 3088 I M2018-30984 Jüri Özel Ödülü

Işılay ERŞAHİN [Bahçeşehir Üniversitesi]

4. Sınıf Kategorisi

  • 4029 I M2018-41365 Başarı Ödülü

Ekin Sıla ŞAHİN [İTÜ]

  • 4011 I M2018-40502 Teşvik Ödülü

Nurettin ŞATIR [YTÜ]

  • 4007 I M2018-41760 Jüri Özel Ödülü

Ahmet Bender UĞURLİ [İTÜ]

  • 4008 I M2018-45463 Jüri Özel Ödülü

Kadir Mert TATAR [MEF]

  • 4028 I M2018-47416 Jüri Özel Ödülü

Tuğçe Selin TÜRK [MEF]

  • 4031 I M2018-45105 Jüri Özel Ödülü

Duygu DAĞLI [DEÜ]

  • 4034 I M2018-41447 Jüri Özel Ödülü

Ekin ERYILMAZ [İTÜ]

  • 4044 I M2018-43531 Jüri Özel Ödülü

Ayşe Nihan DAĞOĞLU [TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi]

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler