+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Çamlıca +210 Satışa Çıktı

25 Kasım 2011, 16:03
  defa okundu.

Erkan Grup 22 Kasım Salı günü, Çamlıca +210'nun inşa edilecek olan arazisinde yani şu anda merkez bina ve satış ofisi olarak kullanılan yerde projeyi tanıtarak satışa çıkardı.

Çamlıca +210 Satışa Çıktı

Basın toplantısına; projenin mimarları Murat ve Melkan Gürsel Tabanlıoğlu'da katıldı. Basın toplantısında, Erkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Erkan Çamlıca +210'nun neden özel olduğunu "Çamlıca +210 benim şahsım adıma çok hayal ettiğim, altına imzamı atmak istediğim bir proje idi. " sözleri ile anlattı.

2013 yılında teslim edilmesi planlanan ve 10 blok, 40 konuttan oluşan Çamlıca +210, Çamlıca'nın tepesinden İstanbul'u izliyor. Projede yerleşim planları evlerde esneklik ve geçişkenlik sağlıyor. Yüksek tavanları ve şeffaf cepheleri sayesinde aydınlık ve ferah yaşam alanları sunularak, bireysel tercihlere göre düzenlemeler yapılabiliyor.

Çamlıca +210'nun mimarı Murat Tabanlıoğlu "Muhteşem bir hava ve manzarada, doğallığı bozmadan, doğaya zarar vermeden yapılan akıllı teknolojiyle bezenmiş evler, olağanüstü bir mühendislik çalışması ve kusursuz bir ekiple ortaya çıkan bir proje. Tabanlıoğlu Mimarlık olarak Erkan Grup ile birlikte altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz" şeklinde konuştu. Melkan Gürsel Tabanlıoğlu da Çamlıca'nın çok özel bir bölge olduğunu ve genel olarak müstakil villaların olduğu bir yerde Çamlıca+210 projesinin bölgeye farklı bir soluk getireceğini belirtti.

Çamlıca+210'nun pazarlama ve satış danışmanlığını daha önce İstanbul İstanbul, Elit Residence, L'ist İstinye Suites gibi projelerin de pazarlama ve satışını yapan MARQET firmasının kurucusu Müge Büyükyılmaz yürütüyor. Müge Büyükyılmaz "Özellikle hedeflediğimiz kitle A+ ve bu kitlenin önem verdiği özelliklerin en başında lokasyonun merkezi olması şartı geliyor" dedi. "Çamlıca +210 gerek mimari konsept ve malzeme kalitesi ile gerekse akıllı ev sistemi ve merkezi lokasyonuyla A+ hedef kitlesini her yönüyle mutlu edecek bir proje" dedi. 

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
7 gün içinde en çok
Okunan Yorumlanan
İlgili Haberler