+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Uluslararası Cosentino Design Challenge Yarışma Başvuruları Başladı

11 Ekim 2017, 16:18
  defa okundu.

Kuvars taş üreticisi şirket Cosentino'nun düzenlediği, mimarlık ve tasarım öğrencilerinin ödüllendirildiği Uluslararası Cosentino Design Challenge'a başvurular 1 Haziran 2018'de sona erecek.

Uluslararası Cosentino Design Challenge Yarışma Başvuruları Başladı

Cosentino'nun, mimarlık ve tasarım öğrencilerinin yeteneklerini keşfetmek ve onları teşvik etmek amacıyla 12 yıl önce başlattığı, mimarlık ve tasarım kategorilerinde ödül verilecek Uluslararası Cosentino Design Challenge için 1 Ekim'de başlayan başvurular, 1 Haziran 2018 tarihinde sona erecek.

Tema

Mimarlık ve tasarım kategorilerinden oluşan Cosentino Design Challenge; mimarlık kategorisi öğrencileri için 'Cosentino ve Dramatik Sanatlar' temasına sahipken, tasarım kategorisi öğrencileri için ise 'Cosentino ve Işık' temasında ilerliyor.

Tüm proje başvurularının, web sitesi aracılığıyla sadece elektronik ortamda gönderildiği yarışmada, öğrenciler herhangi bir soruyu açıklığa kavuşturmak için [email protected] posta adresinden Cosentino ile irtibata geçebilecekler.

11. Cosentino Design Challenge yarışması kazananlarına ödülleri bu yılın lansman etkinliğinde takdim edilecek. Ayrıca günün programında ünlü mimar Luis Fernández-Galiano tarafından "Son iki yüzyıl boyunca mutfakta yapılan dönüşümler" adlı açılış konuşması yapılacak. Jüri, kazanan projeleri ve tasarımcılarını 2018'in Haziran ayında duyuracak. Her bir kategori için kazanan üç yarışmacı ve ikinci gelen üç yarışmacı ödüllendirilecek.

Ödüller

Yarışmada her biri 1000'er Euro olmak üzere üç adet eşdeğer birincilik ödülü ve üç adet mansiyon ödülü verilecek.

Ayrıntılı bilgi için http://cosentinodesignchallenge.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Reklam

Yorumlar
Yorum bırakmak için giriş yapmalısınız!


Henüz yorum yapılmamış!
SONA ERDİ
Künye
Başlangıç: 01 Ekim 2017
Bitiş: 01 Haziran 2018