+ Arkitera'nın gelişmiş özelliklerinden yararlanmak için lütfen giriş yapınız!
veya ile bağlan.

Mortepe Ekolojik Evi

Merhaba,fotoğraf haricinde projeyi tanıtıcı metin görünmüyor.Örneğin hangi "ekolojik" özelliklere sahip olduğu?
Cuma, 15:19

İtalya'nın İlk Demiryolu İçin Hizmet Merkezi Proje Yarışması

Merhaba :) Her katılımcıya verilecek derken kazansakta kazanmasakta para ödülü mü verilecek ? Yanlış anlıyorum sanırım .
Perşembe, 15:04

Zamanın Ruhu: Doğaya Dönüş

Biraz hızlııca yazıldı ve daha derinlikli olabilirdi şüphesiz, yine de yorumunuz içın teşekkürler. Benim açımdan da uzun zamandır fikir yürüttüğüm meseleleri tekrar düşünme fırsatı oldu.
Çarşamba, 11:00
Emeğinize sağlık. Uzun zamandır üzerinde fikir yürüttüğüm bir takım meselelere farklı açılardan bakma fırsatı verdiniz. Teşekkür ederim
6 Eylül 2018, 15:55

Türk Mimarlık Camiasının Wikileaks’i Mimarazzi.com Yeniden Yayında

Merhaba Özgür, yorumun için çok teşekkür ederiz. Mimarazzi.com için yenilenmiş formatında yalnızca çalışanların daha önce çalıştıkları veya halen çalıştıkları yerler hakkında fikir - bilgi sahibi olabileceğimiz bir database oluşması biraz yetersiz kalacaktı.

Ayrıca ilk kurulduğu dönemde çalışan olan pek çok kişi şuan işveren pozisyonunda ve sorunlardan çok çözümlere odaklanmak adına yeni mimarazzi'de üyelerin özgürce sektöre dair her konuda kategorilerine göre başlıklar açarak ya da açılan başlıklara yorumlarıyla katkıda bulunarak paylaşımlarda bulundukları bir atmosfer olması tercih edildi.

Birlikte , bir arada olmak, soru ve sorunları duyuruları sosyal medyada sağda solda darmadağın vaziyette paylaşmak yerine bir web sitesinde toparlanmak gayesi içerisindeyiz.

Birnevi yeninesil forum, online tartışma - dayanışma - duyuru portalı olmak istiyoruz. Katkılarınızı bekleriz. Kaleminize kuvvet :)

15 Eylül 2018, 23:18
Gördüğüm kadarıyla, orijinal formatından biraz uzaklaşmış. Yaşanan hukuki sorunlardan dolayı mı böyle bir odak kayması tercih edildi?
14 Eylül 2018, 15:17

OVADA Yapı Atölyeleri I

Başvuruları https://goo.gl/3kvAzv adresinden yapabilirsiniz ve tüm bilgilere https://goo.gl/5niY2m adresinden ulaşabilirsiniz.
15 Eylül 2018, 20:43
Nasıl başvuru yapabilirim?
13 Eylül 2018, 23:28
Katılımcı başvuruları açıldı mı?
9 Eylül 2018, 23:16